Agenda

Importeer in mijn agenda

Importeer in mijn agenda

Importeer deze link in je digitale agenda:

webcal://wajid.nl/ical

Datum Tijd Activiteit
Saturday 6 March 10:30 to 11:30 Osho Zazen meditatie| Aanmelden noodzakelijk
Saturday 6 March 18:30 to 20:00 Avondmeditatie met Osho video | Aanmelden noodzakelijk
Sunday 7 March 10:30 to 11:30 Osho Zazen meditatie| Aanmelden noodzakelijk
Monday 8 March 10:30 to 12:00 Yoga meditatie
Monday 8 March 13:00 to 16:00 Lichaamsgerichte Psychotherapie | Sessies
Monday 8 March 17:00 to 18:00 Osho Kundalini meditatie | Aanmelden noodzakelijk
Monday 8 March 19:00 to 20:30 Bhakti Yoga meditatie | livestream
Monday 8 March 19:00 to 20:30 Bhakti Yoga meditatie | (zang en stilte) - Aanmelden noodzakelijk (5 maart vol)
Tuesday 9 March 10:30 to 11:30 Osho Zazen meditatie| Aanmelden noodzakelijk
Wednesday 10 March 10:30 to 11:30 Osho Zazen meditatie| Aanmelden noodzakelijk
Wednesday 10 March 11:00 to 18:00 Massage sessies (10 & 31 maart vol)
Wednesday 10 March 17:00 to 18:00 Osho Kundalini meditatie | Aanmelden noodzakelijk
Thursday 11 March 10:30 to 11:30 Osho Zazen meditatie| Aanmelden noodzakelijk
Friday 12 March 10:30 to 11:30 Osho Zazen meditatie| Aanmelden noodzakelijk
Friday 12 March 15:00 to 16:30 Bhakti Yoga meditatie | livestream
Friday 12 March 15:00 to 16:30 Bhakti Yoga meditatie | (zang en stilte) - Aanmelden noodzakelijk (5 maart vol)
Friday 12 March 19:00 Osho Meditation Intensive
Saturday 13 March 10:00 to 17:00 Holistic Pulsing - 2 daagse cursus
Monday 15 March 10:30 to 12:00 Yoga meditatie
Tuesday 16 March 19:30 to 22:30 Basiscursus Sjamanisme
Wednesday 17 March 11:00 to 18:00 Massage sessies (10 & 31 maart vol)
Wednesday 17 March 19:30 to 21:45 Pure Dance | Vijf Ritmes
Saturday 20 March 10:00 to 17:00 Massage voor Beginners - 2 daagse cursus
Monday 22 March 10:30 to 12:00 Yoga meditatie
Wednesday 24 March 11:00 to 18:00 Massage sessies (10 & 31 maart vol)
Wednesday 24 March 19:30 to 21:45 Pure Dance | Vijf Ritmes
Friday 26 March 19:00 to 18:00 The Minor Lataif Part I: The Grey Essence | weekend on Zoom (online)
Saturday 27 March 10:00 to 17:00 Massage Vervolg 1 | weekend
Monday 29 March 10:30 to 12:00 Yoga meditatie
Wednesday 31 March 11:00 to 18:00 Massage sessies (10 & 31 maart vol)
Wednesday 31 March 19:30 to 21:45 Pure Dance | Vijf Ritmes