Agenda (update dagelijks)

Importeer in mijn agenda

Importeer in mijn agenda

Importeer deze link in je digitale agenda:

webcal://wajid.nl/ical

Datum Tijd Activiteit
Monday 17 January 10:30 to 12:00 Yoga meditatie
Wednesday 19 January 17:00 to 18:00 Osho Kundalini meditatie | Aanmelden noodzakelijk
Wednesday 19 January 19:15 to 21:30 Pure Dance | Vijf Ritmes
Thursday 20 January 09:00 to 10:00 Osho Nadabrahma meditatie | Aanmelden noodzakelijk
Thursday 20 January 19:00 to 22:00 Je eigen wijze weg | deel 2 - cursus
Friday 21 January 14:00 to 16:30 Op adem komen met live muziek
Friday 21 January 19:00 to 22:00 Familieopstellingen Avond
Saturday 22 January 10:00 to 17:00 Massage voor Beginners - weekend
Saturday 22 January 18:30 to 20:00 Avondmeditatie met Osho video | Aanmelden noodzakelijk
Monday 24 January 08:00 to 09:00 Osho Dynamische meditatie | Aanmelden noodzakelijk
Monday 24 January 17:00 to 18:00 Osho Kundalini meditatie | Aanmelden noodzakelijk
Tuesday 25 January 19:30 to 22:30 Massagecursus Beginners | 5 avonden
Wednesday 26 January 19:15 to 21:30 Pure Dance | Vijf Ritmes
Saturday 29 January 10:30 to 16:30 Hand Massage
Saturday 29 January 18:30 to 20:00 Avondmeditatie met Osho video | Aanmelden noodzakelijk
Sunday 30 January 09:30 to 13:00 Voetenmassage
Sunday 30 January 10:00 to 17:00 Repairing Balance - start cursus
Monday 31 January 09:30 to 18:00 Power of Light | Basic Training 2022 - part 1 / 5 days